Wielki Koncert Bajkowych Przebojów

plakat
Data rozpoczęcia: 17 Lutego 2024, godz. 10.00
Czas trwania: 9:00 godz.

Z okazji 98. urodzin Gdyni Prezydent Wojciech Szczurek zaprasza dzieci na Wielki Koncert Bajkowych Przebojów. To wspaniałe wydarzenie muzyczno-taneczne odbędzie się 17 lutego w Polsat Plus Arena Gdynia. W tym roku przygotowaliśmy fantastyczny koncert, podczas którego potańczycie, a także – wspólnie z wykonawcami, zaśpiewacie najpiękniejsze i najbardziej znane bajkowe przeboje. Popularne hity pojawią się w specjalnie przygotowanych dla Was aranżacjach. Zabrzmią piosenki z takich bajek, jak: „Vaiana”, „Mała Syrenka”, „Kraina Lodu” czy „Zaplątani”. Wszystko to w wykonaniu znakomitych artystów i w niesamowitej oprawie artystycznej. Będziemy wspólnie śpiewać, tańczyć i wirować na parkiecie. Na ekranach wyświetlimy teksty piosenek, zatem rodzice – nie obawiajcie się, że pamiętacie tylko słowa refrenu! ;)

W związku z tym, że jest to czas karnawałowych zabaw, zachęcamy uczestników – zarówno młodszych, jak i starszych, do przebrania się w stroje karnawałowe.

Koncert odbędzie się w czterech turach:
I TURA o godz. 10:00
II TURA o godz. 12:30
III TURA o godz. 15:00
IV TURA o godz. 17:30

Wstęp na bal jest bezpłatny, ale biletowany. Rejestracja zostanie uruchomiona 25 stycznia.
Link do rejestracji zostanie zamieszczony na stronie gdyniardzinna.pl oraz na Faceboku Gdynia Rodzinna.

Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu mają rodziny posiadające gdyńską Kartę Mieszkańca. Rejestracja dla osób nieposiadających Karty Mieszkańca rozpocznie się 29 stycznia.

Na koncercie dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką uprawnionych osób pełnoletnich.

Do zobaczenia!

Organizator balu: Miasto GDYNIA
Partner główny: Grupa ZDUNEK
Partner: PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.
Bilety: Intertickets
Wykonawca balu: PROMOTION 360