KONCERT PRZENIESIONY: The Gentlemen Tour 2021

plakat
Data rozpoczęcia: 15 Października 2021, godz. 20.00
Czas trwania: 2:00 godz.

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA MICARTMUSIC:

„Szanowni Państwo,

Z ogromnym żalem informujemy, iż koncert The Gentlemen został przełożony na 28 kwietnia 2022 roku ze względu na COVID, nie mieliśmy możliwości sprzedaży biletów w taki sam sposób jak miało to miejsce przed pandemią. Nie wiedzieliśmy też czy będzie możliwość zagrania koncertu, bo informacje o ograniczeniach dotyczących ilości osób na sali były bardzo niejasne, a aktualne są przedłużane tylko na okres 30 dni z ciągłym ryzykiem ich zmiany od nowego miesiąca. To wymusiło na nas ograniczenie promocji koncertów, którą musimy rozpoczynać całkowicie od początku.

Do w/w czynników dochodzą zwroty biletów, które dodatkowo torpedują możliwość organizacji koncertu, bardzo chcemy pojawić się w Gdyni ze wszystkimi naszymi Gentlemenami, nie mniej jednak musimy bacznie obserwować możliwości produkcji, dlatego konieczność przełożenia koncertu.

Zdajemy sobie sprawę, że część z Was nie zwróciła biletów i czekała na to wydarzenie, w pełni zrozumiemy też jeśli zechcecie je tym razem zwrócić, zachęcamy jednak do pozostania z nami i pozwolenie nam na dodatkowe kilka miesięcy promocji, która pozwoli nam na odzyskanie zwracanych biletów oraz sprzedaż kolejnych. Na naszych social mediach pojawił się krótki film promocyjny z koncertu jaki odbył się w Krakowie niech będzie on mini zapowiedzią, że koncert jest wart przeczekania.

Przepraszamy Was za zaistniała sytuacje, liczymy na zrozumienie i Wasza cierpliwość w tym niekorzystnym okresie powrotu wydarzeń, które niestety ciągle z miesiąca na miesiąc są zagrożone. Wyrażamy pełne zrozumienie dla zdenerwowania przekładaniem koncertu po raz trzeci, jeżeli nie chcecie dłużej czekać prosimy o kontakt pod adresem: [email protected] w celu zwrotu biletów.

Dla wszystkich osób, które zatrzymają bilety przewidzieliśmy 25% upust na zakup biletów na dowolne wydarzenie organizowane przez nas w 2022 roku. W najbliższym czasie pojawia się szczegóły trasy Ladies and Gentlemen, która odbędzie się na jesień 2022 roku, oprócz wspaniałych Gentlemenów, będzie można usłyszeć i zobaczyć równie wspaniałe Ladies.”