UWAGA ZMIANA DATY: Fast Love – a Tribute to George Michael

plakat_fast_love_gdynia_01
Data rozpoczęcia: 25 Kwietnia 2022, godz. 19.30
Czas trwania: 2:30 godz.

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA:

„ze względu na przeznaczenie przez władze administracyjne niektórych sal, które miały być wykorzystane przez organizatora koncertów „Fast Love – Tribute to George Michael” na cele noclegowe dla uchodźców z Ukrainy, oraz ze względu na konieczność organizacji całej trasy koncertowej, a nie pojedynczych koncertów, wydarzenie „Fast Love – Tribute to George Michael” w Gdyni zaplanowane na dzień 25.04.2022 zostaje przeniesione na bezpieczniejszy termin, w którym sale powinny już ponownie działać, a więc na dzień 01.03.2023. Bilety zachowują ważność.”

—————————————————————————————————————————

“FASTLOVE” to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń oraz dobrej zabawy i wyprodukowane z niespotykanym rozmachem widowisko oddające hołd życiu i twórczości George’a Michaela. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku. Od tego czasu zagranych zostało już ponad 250 koncertów na całym świecie.

Przedsięwzięcie od początku było skazane na sukces za sprawą postaci Andrew Browninga – odtwórcy roli George’a Michaela, wcielającego się w postać gwiazdy z niezwykłą autentycznością, oddającego charyzmę legendarnego piosenkarza za sprawą swojego wyjątkowego podobieństwa do George’a zarówno pod względem fizycznym, jak i wokalnym.

To właśnie z powodu tego łudzącego podobieństwa w 2006 roku Andrew został zaproszony do wzięcia udziału w teledysku do utworu “As”, w którym wystąpił u boku zdobywczyni Grammy Award, soulowej piosenkarki Mary J Blige oraz samego George’a Michaela.

Ta współpraca otworzyła przyniosła mu rozpoznawalność, która ostatecznie doprowadziła do współpracy z Jamesem Taylorem – twórcą i producentem “FASTLOVE”.

Ponadto “FASTLOVE” współtworzy obsada wokalistów, tancerzy, band oraz zespół artystów, którzy razem niestrudzenie pracowali nad tym, by wykreować autentyczny dźwięk oraz porywającą oprawę wizualną, przenoszącą w świat muzyki byłego lidera Wham!

 “FASTLOVE” podbija serca fanów na wszystkich kontynentach, zdobywając entuzjastyczne recenzje oraz uznanie publiczności, a show pozostaje w ciągłej trasie, po raz kolejny już objeżdzając świat. W 2023 roku Fastlove po raz pierwszy zawita do Polski i z pewnością będzie to muzyczne wydarzenie, którego żaden fan George’a Michaela nie powinien przegapić.