Anna Wyszkoni – cykl programów NIEĆPA

Wyszkoni_gdynia-min (1)-1
Data rozpoczęcia: 22 Listopada 2019, godz. 18.30
Czas trwania: 3:00 godz.

Zapraszamy na koncert Ani Wyszkoni, która szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity jak Czy ten Pan i ta Pani, Z ciszą pośród czterech ścian, Agnieszka, Narcyz oraz wiele, wiele innych.

Podczas koncertu jako support zagra występujący z artystką od lat zespół STO% z Piotrkiem Nagielem – muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej.

Koncert organizowany jest w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA.

ANNA WYSZKONI TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH I CENIONYCH WOKALISTEK NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. MA W SWOIM DOROBKU IMPONUJĄCĄ ILOŚĆ PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ ORAZ PONAD PÓŁ MILIONA SPRZEDANYCH PŁYT. NA POLSKIEJ SCENIE ODNOSI SUKCESY OD 23 LAT.

NAJNOWSZA PŁYTA W DOROBKU WOKALISTKI TO „JESTEM TU NOWA. PLATYNOWA EDYCJA” (2018). POCHODZĄCY Z NIEJ UTWÓR „NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ” ZDOBYŁ TYTUŁ PRZEBOJU LATA RADIA RMF FM I TELEWIZJI POLSAT. OPRÓCZ NIEGO POPULARNOŚĆ Z TEJ PŁYTY ZDOBYŁY PIOSENKI: „OSZUKAĆ LOS”, „MIMOCHODEM” I „ZANIM TO POWIEM”. ALBUM UZYSKAŁ STATUS PLATYNOWEJ PŁYTY.

WOKALISTKA MA RÓWNIEŻ W SWOIM DOROBKU ALBUMY „PAN I PANI” (2009) I „ŻYCIE JEST W PORZĄDKU” (2012). OBYDWA OSIĄGNĘŁY STATUS PODWÓJNIE PLATYNOWYCH. POCHODZĄ Z NICH PIOSENKI: „CZY TEN PAN I PANI”, „Z CISZĄ POŚRÓD CZTERECH ŚCIAN”, „ZAPYTAJ MNIE O TO, KOCHANY”, „BIEGNIJ PRZED SIEBIE”, „W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE” CZY NAGRODZONY SUPERJEDYNKĄ ZA PRZEBÓJ ROKU 2011 „WIEM, ŻE JESTEŚ TAM”.

KAŻDY KONCERT ANNY WYSZKONI TO PORYWAJĄCE WIDOWISKO Z BOGATĄ OPRAWĄ MULTIMEDIALNĄ. ARTYSTCE TOWARZYSZY ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH MUZYKÓW NA CZELE Z JEDNYM Z NAJWYBITNIEJSZYCH POLSKICH GITARZYSTÓW, MARKIEM RADULI. PODCZAS KONCERTÓW ARTYSTKA WYKONUJE SWOJE NAJWIĘKSZE PRZEBOJE Z PONAD 20 LAT PRACY NA SCENIE.