Targi Pracy

Targi_Pracymin
Data rozpoczęcia: 6 Czerwca 2019, godz. 10.00
Czas trwania: 3:00 godz.

Niemal 1000 unikalnych stanowisk pracy i wielokrotnie więcej etatów do zdobycia czekać będzie na wszystkich, którzy odwiedzą Gdyńskie Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości organizowane 6 czerwca w Gdynia Arena. Pracodawcy, firmy szkoleniowe, biura pośrednictwa zatrudnienia, które licznie zgłosiły się do udziału, niemal kompletnie wyczerpują przekrój branż z rynku pracy. Są otwarte na kandydatów praktycznie w każdym wieku i o każdym stopniu doświadczenia. O dobre przygotowanie do rozmowy zadbają obecni doradcy zawodowi. Pomogą też napisać najlepsze CV. Całość uzupełni stanowisko do zrobienia na miejscu fotografii niezbędnej do kompletu dokumentów rekrutacyjnych.

Dużą grupą pracodawców będą służby mundurowe – Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, WKU w Gdyni, Wojska Obrony Terytorialnej, Straż Miejska w Gdyni oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej. Strażacy jako atrakcję w ramach targów zaprezentują wóz bojowy, który służy do ratowania życia podczas realnych akcji, swoje wyposażenie zaprezentują też pomorscy policjanci.

Bogatą ofertę pracy sezonowej przygotowuje Gdyńska Rada Turystyczna. Tradycyjnie przed sezonem wiele hoteli, restauracji i organizatorów wypoczynku nad morzem szuka pracowników. W jednym miejscu będzie można więc zapoznać się z katalogiem ofert pracy dla kelnerów, kucharzy, pomocy hotelowych, czy pracy przy obsłudze wycieczek.

To tylko kilka przykładów ofert i aktywności, z których będzie można skorzystać.

W PROGRAMIE:
• Tworzenie profesjonalnego CV
• Najlepsze zdjęcia do CV
• Strefa Cudzoziemca
Sala A
10.10-10.50 – „Jak otworzyć własny biznes”
11.00-11.40 – „Dobry biznesplan gwarancją Twojego sukcesu”
11.50-12.40 – „Wizerunek podczas rozmowy kwalifikacyjnej”
I piętro
Interaktywne zajęcia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych