Ćwierćfinał Plusligi: Trefl Gdańsk

Grafika pion Gdynia Arena
Data rozpoczęcia: 21 Kwietnia 2018, godz. 20.00
Czas trwania: 2:00 godz.

W sobotę, 21 kwietnia, o godz. 20 Trefl Gdańsk zmierzy się w Gdynia Arenie z Jastrzębskim Węglem w ćwierćfinale PlusLigi! Ewentualny rozstrzygający mecz o awansie do półfinału (rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw, a pierwsze starcie rozgrywane jest w środę 18 kwietnia o godz. 20:30 w Jastrzębiu-Zdroju) rozpocznie się dzień później o tej samej porze.

Ćwierćfinałowa walka „gdańskich lwów” z Jastrzębskim Węglem zapowiada się niezwykle zacięcie! W ostatnich ośmiu starciach z drużyną z Jastrzębia-Zdroju Trefl Gdańsk pięciokrotnie kończył mecz w pięciu setach, cztery razy rozstrzygając tie-break na swoją korzyść. Kibiców czeka więc bardzo ciekawy pojedynek, a także starcie znakomitej, włoskiej myśli szkoleniowej Andrei Anastasiego oraz Ferdinando De Giorgiego, walka zawodników z największą liczbą nagród MVP w fazie zasadniczej – Damiana Schulza i Macieja Muzaja, a także czołowych blokujących PlusLigi – Piotra Nowakowskiego i Grzegorza Kosoka! Pierwsze starcie ćwierćfinałowe rozegrane zostanie w środę, 18 kwietnia, o godz. 20:30 w Jastrzębiu-Zdroju (transmisja w Polsacie Sport), a przed własną publicznością spotkamy się w Gdynia Arenie w sobotę i ewentualnie niedzielę o godz. 20:00.

 Bilety

Ceny biletów zaczynają się już od 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 20 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej. Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne.

Karnety sezonowe obowiązują na mecze rozgrywane w Gdynia Arenie. Darmowe bilety będą do odbioru w kasach obiektu po okazaniu karnetu (w piątek i sobotę).

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach Gdynia Areny (w piątek i sobotę) oraz punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

Godziny otwarcia kas:

20.04.2018 g.16:00 – 19:00 Kasa nr 1 GDYNIA ARENA

21.04.2018 g.16:00 – 20:00 Kasa nr 1 GDYNIA ARENA