Raz Dwa Trzy Symfonicznie

plakat
Data rozpoczęcia: 24 Listopada 2018, godz. 18.00
Czas trwania: 2:00 godz.

Zapraszamy na koncert złożony z najważniejszych piosenek zespołu „Raz, Dwa, Trzy” z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Huberta Kowalskiego oraz zaproszonych gości!

15232327_10154565668875250_6903231596394349189_n

Koncert jest kontynuacją wyjątkowego projektu podsumowującego 25lecie zespołu, którego owocem była płyta „Raz, Dwa, Trzy – 25″ nagrana z Orkiestrą Symfoniczną Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu w 2015 roku.

Raz Dwa Trzy Symfonicznie

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w\ Krakowie. Nierzadko wymieniany jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.

Raz Dwa Trzy Symfonicznie

Bilety dostępne na eBilet:

https://www.ebilet.pl/klasyka/koncert/raz-dwa-trzy-symfonicznie/