Wielki Bal dla Dzieci

Roztańczymy Gdynię.indd
Data rozpoczęcia: 4 Lutego 2023, godz. 10.00
Czas trwania: 6:00 godz.

Z okazji urodzin Gdyni Prezydent Wojciech Szczurek zaprasza dzieci na Wielki Bal, który odbędzie się 4 lutego w hali Polsat Plus Arena Gdynia. Tegoroczna edycja balu nosi tytuł ,,Roztańczymy Gdynię’’. Po dwuletniej przerwie wszyscy jesteśmy spragnieni zabawy karnawałowej z prawdziwego zdarzenia, dlatego tego dnia będziemy tańczyć, wirować, wyginać się i skakać na parkiecie.

Do współpracy zaprosiliśmy szkoły taneczne z Gdyni, które zaprezentują kilkuminutowe pokazy oraz zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. Każda ze szkół przeprowadzi również indywidualną naukę tańca.

Na uczestników czeka także cała moc atrakcji m.in.: zabawy z animatorami, taniec limbo, tor przeszkód, zabawy z chustą i pomponami, zadania sportowe, małe zamki dmuchane, fotobudka i fotograf, przypinki i wiele innych.

Bal odbędzie się w dwóch turach:
I TURA w godzinach 10.00 – 12.00
II TURA w godzinach 14.00 – 16.00

Wstęp na bal jest bezpłatny, ale biletowany. Rejestracja zostanie uruchomiona 28 stycznia. Link do rejestracji zostanie zamieszczony na stronie www.gdyniardzinna.pl oraz na FB/GdyniaRodzinna.
Pierwszeństwo udziału w balu mają rodziny posiadające Kartę Mieszkańca. Na balu dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką uprawnionych osób pełnoletnich.

Mali uczestnicy balu otrzymają upominki, które będą im przypominać o tej niezwykłej zabawie.

Organizator balu – Miasto Gdynia

Partner główny: CRITS S.A.

Partnerzy: Cheerleaders Gdynia Junior; Takie Studio Tańca w Gdyni; Akrobatyczny Teatr Tańca Mira-Art.; El’dance – studio tańca, lekcje tańca nowoczesnego; MTV Dance Fit – mobilna szkoła tańca.

Realizator balu: PROMOTION 360
Więcej informacji na stronie gdyniarodzinna.pl oraz na FB/GdyniaRodzinna.

Serdecznie zapraszamy!