KONCERT PRZEŁOŻONY: Fast Love – a tribute to George Michael

gdynia_750x1128_01
Data rozpoczęcia: 1 Marca 2023, godz. 19.30
Czas trwania: 2:00 godz.

Koncert „Fast Love – a tribute to George Michael” zostaje przełożony z dnia 1 marca 2023 na 24 listopada 2023 – bilety zachowują ważność. Poniże oświadczenie organizatora agencji Viva Music:

„W związku z chorobą (zapalenie strun głosowych) głównego solisty koncertu Fast Love a Tribute to George Michael organizator koncertu jest zmuszony do przełożenia daty koncertu z przyczyn niezależnych od niego (siła wyższa). Zakupione wcześniej bilety Bilety, zachowują ważność. Po telefonicznych ustaleniach potwierdzamy, że nową datą wydarzenia będzie 24.11.2023″.

“FASTLOVE” to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń oraz dobrej zabawy i wyprodukowane z niespotykanym rozmachem widowisko oddające hołd życiu i twórczości George’a Michaela. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku. Od tego czasu zagranych zostało już ponad 250 koncertów na całym świecie.

Przedsięwzięcie od początku było skazane na sukces za sprawą postaci Andrew Browninga – odtwórcy roli George’a Michaela, wcielającego się w postać gwiazdy z niezwykłą autentycznością, oddającego charyzmę legendarnego piosenkarza za sprawą swojego wyjątkowego podobieństwa do George’a zarówno pod względem fizycznym, jak i wokalnym.

To właśnie z powodu tego łudzącego podobieństwa w 2006 roku Andrew został zaproszony do wzięcia udziału w teledysku do utworu “As”, w którym wystąpił u boku zdobywczyni Grammy Award, soulowej piosenkarki Mary J Blige oraz samego George’a Michaela.

Ta współpraca otworzyła przyniosła mu rozpoznawalność, która ostatecznie doprowadziła do współpracy z Jamesem Taylorem – twórcą i producentem “FASTLOVE”.

Ponadto “FASTLOVE” współtworzy obsada wokalistów, tancerzy, band oraz zespół artystów, którzy razem niestrudzenie pracowali nad tym, by wykreować autentyczny dźwięk oraz porywającą oprawę wizualną, przenoszącą w świat muzyki byłego lidera Wham!

 “FASTLOVE” podbija serca fanów na wszystkich kontynentach, zdobywając entuzjastyczne recenzje oraz uznanie publiczności, a show pozostaje w ciągłej trasie, po raz kolejny już objeżdzając świat. W 2023 roku Fastlove po raz pierwszy zawita do Polski i z pewnością będzie to muzyczne wydarzenie, którego żaden fan George’a Michaela nie powinien przegapić.