Katie Melua

instastory_1080x1920
Data rozpoczęcia: 12 Kwietnia 2023, godz. 20.00
Czas trwania: 2:00 godz.

Katie Melua w 2023 roku wystąpi w Polsce! Artystka zaśpiewa w Polsat Plus Arena Gdynia

Katie Melua powraca do Polski! Wielokrotnie nagradzana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, o niezwykle urzekającej barwie głosu, już 12 kwietnia 2023 roku wystąpi w hali Polsat Plus Arena Gdynia. Wydarzenie odbędzie się w ramach europejskiej trasy „Love & Money Tour 2023″. Bilety na koncert uwielbianej w Polsce artystki, znanej m.in. z hitu „Nine Million Bicycles”, trafią do sprzedaży 7 listopada, o godz. 11:00.

Katie Melua to gruzińsko-brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w Kutaisi w Gruzji. Jej debiutancki album – „Call Off the Search” –  ukazał się 3 listopada 2003 roku. Płyta błyskawicznie stała się hitem, docierając na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów. Katie Melua jest autorką takich hitów, jak „Nine Million Bicycles”, „The Closest Thing to Crazy” i jedną z najbardziej uznanych brytyjskich wokalistek. Od niespełna dwóch dekad, artystka nieustannie koncertuje na całym świecie, zachwycając publiczność swoim ciepłym głosem, melodyjnymi kompozycjami i czarującą osobowością. Dotychczas, Katie wydała 8 solowych, docenionych przez krytyków albumów, zdobyła kilkadziesiąt platynowych płyt oraz była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy.

16 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany „Album No. 8″. Płytę promowały ciepłe, ujmujące single „A Love Like That” oraz „Airtime”. W lipcu 2022 artystka podzieliła się ze światem płytą „Aerial Objects”, stworzoną we współpracy z Simonem Goffem, kompozytorem, producentem oraz skrzypkiem. Liryczna swoboda oraz łagodny głos Katie, połączone z brzmieniem muzyki Goffa, zaowocowały powstaniem sześciu utworów, przepełnionych miłością do podróży i odkrywania świata.

Wiosną 2023 roku Katie Melua wyruszy w europejską trasę koncertową, zatytułowaną „Love & Money Tour”, w ramach której już 12 kwietnia zaśpiewa w gdyńskiej hali Polsat Plus Arena Gdynia. Artystka zaplanowała także m.in. koncerty w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Holandii.

Bilety na koncert Katie Melua w Gdyni będą dostępne w sprzedaży ogólnej od 7 listopada (poniedziałek), godz. 11:00 na www.ticketclub.pl

Katie Melua – Love & Money Tour 2023

12 kwietnia 2023, Polsat Plus Arena Gdynia

  1. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

Bilety dostępne od 7 listopada, godz. 11:00 na www.ticketclub.pl