KALENDARZ WYDARZEŃ

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
123
Asseco Gdynia – Miasto Szkła Krosno Wednesday 3 January 2018godz. 18:30 - 20:30
4
Basket Gdynia – Virtus Eirene Thursday 4 January 2018godz. 18:00 - 20:00
5
GTPR Gdynia – Byasen Handball Friday 5 January 2018godz. 19:00 - 21:00
6
Asseco Gdynia – Rosa Radom Saturday 6 January 2018godz. 18:00 - 20:30
7
Wielka Gala Sunday 7 January 2018godz. 19:00 - 21:00
8910111213
XV Targi Ślub i Wesele Saturday 13 January 2018godz. 10:00 - 17:00
14
Betlejem w Gdyni Sunday 14 January 2018godz. 18:00 - 21:00
1516171819
Puchar Polski w Koszykówce Friday 19 January 2018
Sunday 21 January 2018
godz. 17:00 - 21:00
20
Puchar Polski w Koszykówce Friday 19 January 2018
Sunday 21 January 2018
godz. 17:00 - 21:00
21
Puchar Polski w Koszykówce Saturday 20 January 2018
Sunday 21 January 2018
godz. 17:00 - 21:00
2223
Spójnia Gdynia – MMTS Kwidzyn Tuesday 23 January 2018godz. 18:30 - 20:00
24
GTPR Gdynia – Zagłębie Lubin Wednesday 24 January 2018godz. 18:00 - 20:00
252627
Urodzinowy Bal Karnawałowy dla Dzieci 2018 Saturday 27 January 2018godz. 10:30 - 16:30
28
GTPR Gdynia – Viborg Sunday 28 January 2018godz. 15:00 - 17:00
Spójnia Gdynia – Chrobry głogów Sunday 28 January 2018godz. 18:00 - 20:00
293031

Przed nami

GTPR Gdynia – Zagłębie Lubin - 24 January, 2018
Superliga Kobiet - Piłka ręczna

Urodzinowy Bal Karnawałowy dla Dzieci 2018 - 27 January, 2018
Z okazji urodzin miasta Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz Pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny Beata Szadziul już po raz szósty zapraszają dzieci na bal karnawałowy. W tym roku tytuł  ...



Za nami

Betlejem w Gdyni - 14 January, 2018
Betlejem w Polsce 2017/2018 Kupując bilet, pomagasz! Największe hale koncertowe w 12 miastach. Osobowości polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarod...

XV Targi Ślub i Wesele - 13 January, 2018
Wyjątkowa, jubileuszowa edycja – po raz pierwszy w Gdyni Czeka na Was: powitalny tort, moc atrakcji, jubileuszowe rabaty, pokaz fajerwerków, najnowsze kolekcje, premierowe pokazy mody ślubnej i ...

Wielka Gala - 7 January, 2018
Kulturalne rozpoczęcie roku dźwiękami Straussa! Zapraszamy na Wielką Galę „ Strauss i Przyjaciele” w Gdyni! Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krystyna Prońko. Wielkie widowisko muzyczn...