CHRIS BOTTI

chrisbotti_poster

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że najbliższej jesieni w naszym kraju wystąpi Chris Botti! Światowej sławy trębacz zagra sześć koncertów: 28 września w Szczecinie, 30 września w Gdyni, 2 października we Wrocławiu, 3 października w Zabrzu, 4 października w Warszawie i 5 października w Poznaniu.

W 2012 roku ukazała się ostatnia płyta solowa muzyka – „Impressions”. Na „Impressions” Botti sięgnął po znane i łatwo rozpoznawalne piosenki, które niegdyś przekonały go o istocie strony melodycznej kompozycji muzycznych, a także przeboje wszechczasów, takie jak „What A Wonderful World”, „Summertime” czy „Over the Rainbow”. Album to również efekt rozmów, które Botti odbył z fanami podczas ostatnich tras koncertowych oraz  wypadkowa licznych inspiracji z różnych kultur. Płyta została doceniona zarówno przez fanów jak i krytyków, w efekcie czego zdobyła statuetkę Grammy w kategorii „Best Pop Instrumental Album”.

Chris Botti uwielbia koncertować, z chęcią też wraca na występy do Polski.

Podsumowując,  jego jesienna trasa po Polsce prezentuje się następująco:

28 września / Szczecin / Arena Szczecin
30 września / Gdynia / Gdynia Arena
2 października / Wrocław / Hala Orbita
3 października / Zabrze / Dom Muzyki i Tańca
4 października / Warszawa / Torwar
5 października / Poznań / Sala Ziemi MTP

Bilety dostępne będą m.in. na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.plwww.ticketpro.plwww.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zapraszamy!