KONCERT PRZENIESIONY: Beth Hart

BethHart2023_nowytermin_A2_gdynia
Data rozpoczęcia: 12 Czerwca 2024, godz. 20.00
Czas trwania: 2:00 godz.

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy w ten listopadowy poniedziałek, że udało się ustalić z managementem Beth Hart oraz nowy termin:
Koncert Beth Hart w  Gdyni  w Polsat Plus Arena zostaje przełożony z 26 listopada 2023 ona przyszły rok ,na 12 czerwca 2024, na godz. 20:00
Bilety zakupione na koncert Beth Hart 26 listopada 2023, na 20:00 w Polsat Plus Arena w Gdyni zachowują ważność na koncert Beth Hart w Polsat Plus Arena w Gdyni 12 czerwca 2024 r rozpoczynający się o godz. 20:00

O Beth Hart zachwyceni krytycy  muzyczni piszą: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Dochodzą do tego często najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Koncert Beth Hart to zawsze spotkanie z artystką prawdziwą. Tu emocji nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie.

W 2019 roku podczas niesamowitego koncertu w ramach Ladies’ Jazz Festival po raz pierwszy rozpoczęła występ od śpiewania przechodząc wśród widzów środkiem płyty w stronę sceny , na której czekał na nią zespół. W grudniu 2022 roku występując solo w  katowickim Spodku zaczarowała widownię śpiewając i grając na gitarze i fortepianie. Na Torwarze zaś magnetyzowała publiczność grając z zespołem. Oczywiście na obu tych koncertach również  śpiewała chodząc po płycie wśród publiczności.

Wszystkie koncerty  Beth Hart pozbawione są plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych.

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz wielokrotnie z Joe Bonamassą. Ma na swym koncie wraz z najnowszą A Tribute to to Led Zeppelin dziesięć  płyt studyjnych, dwie koncertowe, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i błyskawicznie rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Beth Hart to jedno z nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.