Prime Show MMA

plakat prime
Data rozpoczęcia: 9 Lipca 2022, godz. 20.00
Czas trwania: 3:59 godz.

PRIME SHOW MMA wraca z drugą galą! 9 lipca czekają nas ogromne emocje!

W walce wieczoru PRIME 2: Kosmos, wszystkim dobrze znany Norman „Stormin” Parke stoczy krwawą wojnę z nieobliczalnym Grzegorzem „Szuli” Szulakowskim. Weteran KSW i UFC świetne sobie radzi w świecie freak-fightów, dla „Szuliego” będzie to debiut dla takiej organizacji.

W jednej z głównych walk wieczoru PRIME 2 dojdzie do prawdziwego freak-fightu, były rywal Pudziana i mistrz senegalskich zapasów Bombardier zmierzy się z nieznającym strachu, czołowym polskim influencerem i weteranem programu Warsaw Shore – Stiflerem. Różnica wagi między nimi to będzie przynajmniej 40 kg!

Jedno z najbardziej głośnych nazwisk ostatniego czasu – Paweł „Tybori” Tyburski zmierzy się w pasjonującym pojedynku z Adamem Soroko. Weteran walk na gołe pięści musi odkupić swoje winy za poprzednią galę. Rywal będzie bardzo wymagający, nikt oprócz Soroko nie chce się bić z „Tyborim”.

Ponadto w Gdynia Arena wystąpi czołowa polska tik-tokerka Dominika Rybak, kontrowersyjny Jaś Kapela czy ochroniarz z przeboju Nextflixa „Oszust z Tindera” – Piotr Kaluski. Już 9 lipca w Trójmieście przekonamy się jak sobie poradzą w klatce. To trzeba przeżyć na żywo!

W „Strefie Cringe’u” zasiądzie dwóch potężnych graczy – Popek i Abus. Taki duet gwarantuje kupę śmiechu i szydery. PRIME zadbało również o część artystyczną imprezy, swoje koncerty zagrają ekipa Sicarios oraz Popek.

Bilety na PRIME 2: Kosmos są dostępne jedynie w serwisie Eventim. Ceny zaczynają się od 100 zł od miejsca na trybunie.

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski

Bombardier  vs Stifler

Marcin Wrzosek vs TBA

Paweł Tyburski vs Soroko

Dominika Rybak vs TBA

Bagieta vs Patecki

Kapela vs TBA

Maciej Rataj vs Dzik

Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Piotr Kaluski vs Red