Tribute to Zbigniew Wodecki

plakat
Data rozpoczęcia: 29 Listopada 2018, godz. 19.30
Czas trwania: 2:00 godz.

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty „Tribute to: Zbigniew Wodecki“ w największych miastach w Polsce!

Po sukcesie koncertu inaugurującego pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie, Toruniu, Gdyni i Katowicach.

Podczas koncertu w Gdyni na scenie pojawią: Kuba Badach, Igor Herbut, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski oraz Ewa Uryga.

Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi.

Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Bilety w cenie: 69 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A)
Bilety dostępne na:  www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin