Kraina Kinder Niespodzianki

201808 KKN ZM_kv_RGB_Gdynia A2
Data rozpoczęcia: 22 Września 2018, godz. 10.00

Muzyczno-taneczne show Kraina Kinder Niespodzianki odwiedza Gdynię!

Kinder Niespodzianka powraca z cyklem weekendowych imprez dla całych rodzin pod nazwą Kraina Kinder Niespodzianki. Tegoroczna edycja pt. „Zwierciadło marzeń” zawita do czterech polskich miast, w tym także do Gdyni w weekend 22-23 . Udział w imprezie jest bezpłatny.

Tematem przewodnim tegorocznej,  już czwartej edycji imprezy jest „Zwierciadło marzeń”. Widowisko Kraina Kinder Niespodzianki składa się z dwóch części: STREFY SHOW i STREFY ZABAW. Całe wydarzenie zapewnia emocje, liczne zabawy, konkursy i upominki, a przede wszystkim fantastyczną muzyczną przygodę dla całej rodziny.

To unikalne w skali Polski widowisko opiera się na oryginalnej, przygotowanej specjalnie dla najmłodszych historii, która zostanie przedstawiona przez dziecięcych aktorów. W zaledwie 4 weekendy wystawionych zostanie prawie 50 spektakli. To wielkie wydarzenie, które ma jeden cel – wywołać uśmiech na dziecięcych twarzach!

STREFA SHOW

Głównym punktem programu weekendowych imprez rodzinnych Kraina Kinder Niespodzianki jest wyjątkowy musical pt. „Zwierciadło marzeń”.

Zwierciadło marzeń, to magiczny przedmiot, który pozwala zobaczyć marzenia dzieci z całego świata. Od lat ukryte w Krainie Kinder Niespodzianki, służy Kinderino i Czarodziejowi. Niestety, elf Olaf, pomocnik Czarodzieja, przypadkiem rozbija Zwierciadło, a jego fragmenty ulatują w kosmos. Teraz główni bohaterowie wraz z pomocą dziecięcych marzycieli ruszają w podróż po najbardziej odległych planetach, by odnaleźć wszystkie zagubione fragmenty zwierciadła. Jakie przygody przeżyją i kogo spotkają po drodze? – tego dowiecie się już na samym przedstawieniu!

Wstęp jest darmowy, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja bezpłatnych wejściówek na stronie: https://www.kinder.com/pl/pl/kraina-kinder-niespodzianki .

Wszystkich, którym z różnych przyczyn nie udało się zarezerwować biletów i tak zapraszamy do przyjścia, istnieje możliwość otrzymania przed wydarzeniem

STREFA ZABAW

Nasi eksperci zebrali w jednym miejscu wiele atrakcji dla całych rodzin m.in. kosmiczny park planet – gdzie będzie specjalna siatka z piłkami imitującymi planety, które będzie można odbijać i podrzucać, tworząc nowe układy i konstelacje. Na gości będzie czekać też giga domino – popularna gra w wersji XXL, a także kolorowe karuzele. Pozostałe atrakcje to m.in. park linowy – bezpieczny zręcznościowy tor przeszkód, dzięki któremu cała rodzina sprawdzi swoją równowagę i spryt. W strefie kreatywnej znajdziemy kolorowanki, zabawki 3D, zadania i konkursy dla dzieci w każdym wieku. Kolorowa mozaika pobudzi kreatywność małych artystów, akademia tańca pozwoli każdemu nauczyć się układu choreograficznego w rytm przebojów Kinder Niespodzianki, pod okiem profesjonalnych tancerzy. Atrakcji dopełnią mega klocki i krzywe zwierciadła.

Pobyt w STREFIE ZABAW umilą animatorzy z grupy Mimello – Szczudlarz, Magik oraz Wesoły Krasnoludek i Cyrkowiec, którzy są stałymi bywalcami Krainy Kinder Niespodzianki.