Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show

Dirty Dancing-plakat-a2-gdynia_02
Data rozpoczęcia: 6 Listopada 2018, godz. 19.00
Czas trwania: 2:00 godz.

Dirty Dancing na nowo roztańczyło całą Polskę. W Gdynia Arenie widowisko Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show zobaczymy już po raz trzeci 6 listopada.

Miłosnej historii Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo że film jest dostępny od kilku dekad, jego fabuła wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę.

Twórcy Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę. Historia dwójki zakochanych tak w tańcu,  jak i w sobie bohaterów ożyła i została opowiedziana na nowo. Widowisko okazało się hitem na skalę ogólnopolską i jest wystawiane publiczności w całym kraju. Do tej pory artyści wyszli na scenę 40 razy – m.in. w Warszawie, Olsztynie, Lublinie, Gdyni, Wrocławiu, Toruniu, Zabrzu, Łodzi, Poznaniu, Zielonej Górze.

 Podczas spektaklu muzyka wykonywana jest na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego, który towarzyszy muzykom. Podczas show będzie więc można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszeć wszystkie utwory z filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach, na żywo, w nowych taneczno-muzycznych aranżacjach.

 Mieszkańcy Gdyni będą mogli obejrzeć to spektakularne show 6 listopada w Gdyni Arena. To ciekawa propozycja godna polecenia nie tylko prawdziwym fanom filmu, ale także entuzjastom muzyki na żywo i tańca.

Wystąpią:

Dirty Band w składzie :

Karolina Kończal — wokal

Jacek Ciepliński — wokal

Jacek Kotlarski — wokal

Maciej Gwoźdź — rąbka

Kuba Marciniak — saksofon

Maciej Kołodziejski — puzon

Michał Pietrzak — gitara

Michał Kwapisz — gitara basowa

Piotr Matuszczyk — instrumenty klawiszowe

Grzegorz Siek — instrumenty perkusyjne

Piotr Kończal — perkusja

Choreografia: Marta Marcysiak/Michał Mroczkowski

Zespół taneczny Dirty Dancing Show

Kierownik muzyczny: Piotr Kończal

Reżyseria: Jacek Lisewski

INFORMACJE O ORGANIZATORZE:

Sollus Entertainment –  rozrywka na światowym poziomie

Poznańska agencja artystyczna Sollus Entertainment działa w branży kulturalno-rozrywkowej od ośmiu lat. Specjalizuje się w produkcji wydarzeń teatralnych i koncertowych. Co roku Sollus przygotowuje kilkanaście premier. Do współpracy zaprasza najlepszych polskich i zagranicznych artystów. W swoim portfolio ma zarówno kameralne spektakle, jak i duże produkcje koncertowe oraz taneczno-muzyczne. Hitami Sollusa stały się m.in. „La La Land in Concert”, „Tribute to Dirty Dancing – Music&Dance Show” czy „Twój jubileusz — Artyści w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu”. Wszystkie wydarzenia obejrzało ponad 800 tys. widzów.